Enter your keyword

Objednávka > Platba > Doručení

Objednávka > Platba > Doručení

Objednávka > Platba > Doručení

Spokojený zákazník je pro nás nesmírně důležitý, a proto pro vás máme popsán postup, jak u nás probíhá nákupní proces, abyste nebyli s něčím překvapeni :).

Objednávka

Objednávat zboží z našeho obchodu je jednoduché a můžete to udělat dvěma způsoby.

Napište nám email s uvedeným produktem, který se Vám líbí, nebo proveďte kompletní objednávku přes náš eshop. Následně Vás budeme kontaktovat a společně vyřešíme všechny podrobnosti. Také s potěšením odpovíme na všechny Vaše dotazy a pomůžeme vám se rozhodnout.

Platba

Platbu provedete bankovním převodem na náš účet.

Na vašem výrobku začneme pracovat až po připsání peněz na náš účet. Nemusíte se bát, že byste o své peníze přišli, nejsme podvodníci a víme jak těžko se buduje dobrá pověst a jak lehce o ni můžeme přijít. Toto opatření je z důvodu vašich vlastních úprav, které budete chtít na výrobku udělat. Hotový produkt bude podle vašich představ a je dále neprodejný, proto nás musíte pochopit.

Peníze posílejte až po domluvě o konečném provedení výrobku. Nebudeme-li mít 100% shodu o proveditelnosti výrobku, případně nastanou-li nějaké nečekané komplikace, předčasně obdržené peníze zasíláme zpět na účet, ze kterého přišly.

Doba výroby

V průměru potřebujeme 1 pracovní den. Pro složitější výrobky a více náročné na pracovní sílu, jako je například brašna či batoh, potřebujeme až 3 dny.

Dodaní

Doba dodání od potvrzení objednávky se může pohybovat v rozmezí 6 – 21 dní.

Způsob doručení

Česká republika – Česka pošta, balík do ruky.
Slovenská republika – Slovenská pošta, balík do ruky.

Clo a DPH

Holla je ukrajinská značka a sídlíme na Ukrajině. V případě objednání našich výrobků Vám může být celnicí vyměřeno clo a DPH, které není započítáno v ceně výrobku.


Všechny výrobky děláme na zakázku, takže může trvat déle, než vyrobíme a vyřídíme Váši objednávku. V případě delší doby dodání než 21 dní nabízíme kompenzaci 10% slevu na další objednávku.

Děkujeme za vaší volbu! Have a nice day 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published.