Enter your keyword

100% kůže, 100% kvalita, 100% spokojenost

100% kůže, 100% kvalita, 100% spokojenost

100% kůže, 100% kvalita, 100% spokojenost

Každý výrobce a obchodník má jasně stanoveny určité cíle, kterých chce ve svém oboru dosáhnout. Je to tak, i my máme stanoveny cíle a podělíme se s Vámi, které to jsou a jak jich chceme dosáhnout.

Vyrábíme ze 100% kůže

Jako první uvedu prostředek, na který velmi spoléháme a snažíme se z něj vytvářet neobyčejné výrobky. Naše produkty jsou vyráběny z pravé hovězí kůže zpracované stylem Crazy Horse. Tento styl zpracování dodává koženým výrobkům neobyčejné vlastnosti, jako jsou například dlouhá životnost, vysoká kvalita a jedinečný vzhled.

Dodržujeme 100% kvalitu

Ruční výroba má jednu obrovskou výhodu – každý výrobek prochází rukama několika pracovníků, čímž lze eliminovat chybovost a dodržet stupeň nejvyšší jakosti. Snažíme se dodržet maximální kvalitu, aby se všichni zákazníci mohli na naše výrobky spolehnout. Naším cílem není prodávat tisíce nekvalitních produktů, ale dodávat pouze kvalitní výrobky, ze kterých budou zákazníci nadšeni.

Chceme 100% spokojenost

Spokojenost zákazníka je pro náš nejdůležitější cíl, jaký jsme si stanovili. Každý zákazník má možnost se s námi telefonicky nebo písemně spojit a zeptat se na to, co ho zajímá. Nechceme nic skrývat, vše vysvětlíme a prodiskutujeme. Velmi nás zajímá zpětná vazba a spokojenost s produktem. Můžete se také s námi spojit na sociálních sítích Facebook nebo Instagram.

Leave a Comment

Your email address will not be published.